Kariera

Wymagania:

  • obsługa elektronarzędzi ręcznych
  • zdolności manualne (wykonywane wyroby z dużą precyzją)
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • dbanie o jakość produktu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość spawania metodą TIG (uprawnienia niewymagane)

Obowiązki:

  • montaż/składanie wyrobów z gotowych elementów (ze stali nierdzewnej)

Oferujemy:

  • stałą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenie w zakresie wykonywanych czynności

Wynagrodzenie:

  • 4000-5500 zł brutto

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne podstawowa znajomość j.angielskiego
  • dobra znajomość oprogramowania 3D SolidWorks
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji blaszanych
  • znajomość rysunku technicznego i opracowania dokumentacji konstrukcyjnej *umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • zaangażowanie, kreatywność, chęć ciągłego rozwoju
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • projektowanie w środowisku 3D oraz CAD tworzenie dokumentacji technicznej
  • projektowanie rozwiązań pod potrzeby klienta dbałość o najwyższą jakość
  • doskonalenie produktów omawianie projektów z klientem nadzór nad realizowanymi projektami

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

  • 4500-6000 zł brutto

Wymagania:

  • obsługa prasy krawędziowej CNC z najnowszym oprogramowaniem DELEM 66T
  • wymiana/przezbrajanie narzędzi
  • programowanie/ustawianie parametrów
  • kontrola nad jakością giętych detali
  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcji

Obowiązki:

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze prasy krawędziowej
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie
  • samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • 4000-5400 zł brutto

Oddział Lisewiec:

Adres:
ul. Potokowa 37
83-050 Lisewiec k/Gdańska

Kontakt:
biuro@bludnicki.pl
+48 58 380 23 23

Godziny otwarcia:
Biuro: 7-15
Produkcja: 6-22