Lokalizacja

Witamy!

Address

83-050 Lisewiec k/Kolbud
ul. Potokowa 37

Phone

+48 58 380 23 23

Cięcie laserem

Cięcie laserem

 

 

Cięcie stali

alernative text Tniemy różne rodzaje stali. Maksymalna grubość cięcia dla stali konstrukcyjnej to 20mm. Po cięciu krawędzie nie wymagają dodatkowej obróbki.

Cięcie stali nierdzewnych

alernative text Tniemy stal nierdzewną do 12mm grubości. Cięcie jest bardzo wysokiej jakości. Istnieje możliwość cięcia blachy z folią ochronną.

Cięcie aluminium

alernative textTniemy aluminium do 8mm grubości. Cięcie jest bardzo wysokiej jakości i powtarzalności.

 

alernative text

Proponujemy Państwu usługi laserowe na wycinarce laserowej firmy TRUMPF.
Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskują Państwo:

  • szybkość i niskie koszty wykonania detalu
  • 100% powtarzalność części
  • maksymalne wykorzystanie rozkroju arkusza blachy
  • krawędź bez odbarwienia
  • możliwość grawerowania

Wycena

 

Ceny cięcia uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz skali trudności zlecenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wyceny przygotowujemy nieodpłatnie. Gwarantujemy wysoką precyzję, konkurencyjne stawki i szybkie terminy realizacji. Realizujemy małe zlecenia, również dla osób prywatnych. Wykonujemy pojedyncze elementy, prototypy i tniemy niskie serie. Przy większych zleceniach oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Wszystkich klientów traktujemy z szacunkiem, bez względu na wielkość zlecenia.

 

 

Do wyceny potrzebujemy rysunków w formacie CAD. Prześlij je na podany poniżej adres e-mail w treści wiadomości wpisując wszelkie niezbędne informacje dotyczące zlecenia.

 

Tel: +48 58 380 23 23

 

mail: biuro@bludnicki.pl

Jakość cięcia?

 

Wykonując Twoje zlecenie dołożymy wszelkich starań, by uzyskać jak najwyższą jakość ciętego detalu. Jakość ta jest uzależniona od ciętego materiału oraz jego grubości.

jakości cięcia

Dlaczego My?

 

  • Tniemy laserem, zachowując najwyższą jakość detalu.
  • Używamy nowoczesnego oprogramowania, dzięki niemu oferujemy precyzję, szybkość oraz oszczędność materiału.
  • Bardzo duża dokładność i powtarzalność.
  • Prócz cięcia oferujemy inne usługi z zakresu obróbki stali.
  • Oferujemy bardzo dobre ceny, zwłaszcza dla stałych klientów.
  • Zlecenia wykonujemy szybko i solidnie, bo wiemy jak ważne jest to dla naszych klientów.
  • Oferujemy transport materiałów od i do klienta.

Jak to działa?

LASER to akronim od „Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation” (wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania). Mówiąc prostym językiem: cząsteczki światła (fotony) pobudzane przez energię elektryczną emitują energię w formie światła. To światło jest skupiane w wiązce. W ten sposób powstaje wiązka laserowa.

Energia lasera

Cięcie laserowe to jeden z procesów rozdzielania termicznego. Wiązka laserowa uderza w powierzchnię materiału i silnie ją nagrzewa, aż do stopienia lub całkowitego odparowania. Właściwy proces cięcia rozpoczyna się, kiedy wiązka laserowa całkowicie wniknie w materiał w jednym punkcie. System laserowy przebiega zgodnie z wybraną geometrią i powoduje rozdzielenie materiału obrabianego. W pewnych zastosowaniach wykorzystanie gazów procesowych może pozytywnie wpływać na uzyskiwane wyniki.

Główne zalety

Cięcie laserowe to proces rozdzielania, który w wielu przypadkach nie wymaga żadnej obróbki końcowej. Powstała szczelina cięcia jest niewiele większa niż sama wiązka laserowa. Umożliwia to wycinanie bardzo misternych geometrii w dowolnym kształcie.