Cięcie laserowe blach

Cięcie stali

 

Tniemy różne rodzaje stali. Maksymalna grubość cięcia dla stali konstrukcyjnej to 20mm. Po cięciu krawędzie nie wymagają obróbki,

 

 

Cięcie stali nierdzewnych

 

Tniemy stal nierdzewną do 12mm grubości. Cięcie jest bardzo wysokiej jakości. Istnieje możliwość cięcia blachy z folią ochronną.

 

 

Cięcie aluminium

 

Tniemy aluminium do 8mm grubości. Cięcie jest bardzo wysokiej jakości i powtarzalności

 

 

 

Proponujemy państwu usługi na wycinarce laserowej firmy TRUMPF.

Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskujemy:

 • szybkość i niskie koszty wykonania detalu
 • 100% powtarzalność części
 • maksymalne wykorzystanie rozkroju arkusza blachy
 • możliwość grawerowania

 

 

Jakość cięcia?

Wykonując zlecenie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać jak najwyższą jakość ciętego detalu. Jakość ta jest uzależniona od ciętego materiału oraz jego grubości.

Jak to działa?

LASER to akronim od „Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation” (wzmocnienie światła poprzez wymuszoną emisję promieniowania). Mówiąc prostym językiem: cząsteczki światła (fotony) pobudzane przez energię elektryczną emitują energię w formie światła. To światło jest skupiane w wiązce. W ten sposób powstaje wiązka laserowa.

Energia lasera

Cięcie laserowe to jeden z procesów rozdzielania termicznego. Wiązka laserowa uderza w powierzchnię materiału i silnie ją nagrzewa, aż do stopnienia lub całkowitego odparowania. Właściwy proces cięcia rozpoczyna się, kiedy wiązka laserowa całkowicie wniknie w materiał w jednym punkcie. System laserowy przebiega zgodnie z wybraną geometrią i powoduje rozdzielenie materiału obrabianego. W pewnych zastosowaniach wykorzystanie gazów procesowych może pozytywnie wpływać na uzyskane wyniki.

Główne zalety

Cięcie laserowe to proces rozdzielania, który w wielu przypadkach nie wymaga żadnej obróbki końcowej. Powstała szczelina cięcia jest niewiele większa niż sama wiązka laserowa. Umożliwia to wycinanie detali w dowolnym kształcie

Dlaczego my?

 • Tniemy laserem, zachowując najwyższą jakość detalu
 • Używamy nowoczesnego oprogramowania, dzięki niemu oferujemy precyzję, szybkość oraz oszczędność materiału
 • Wycinane u nas detale są niezwykle dokładne i powtarzalne
 • Oferujemy bardzo dobre ceny, zwłaszcza dla stałych klientów
 • Zlecenia wykonujemy szybko i solidnie
 • Oferujemy transport materiałów od i do klienta

Wycena

Ceny cięcia uzależnione są od czasu pracy maszyny oraz skali trudności zlecenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wyceny przygotowujemy nieodpłatnie. Gwarantujemy wysoką precyzję, konkurencyjne stawki i krótkie terminy. Realizujemy małe zlecenia, również dla osób prywatnych.

Wykonujemy pojedyncze elementy prototypy i tniemy niskie serie. Przy większych zleceniach oferujemy bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Wszystkich klientów traktujemy z szacunkiem, bez względu na wielkość zlecenia. Do wyceny potrzebujemy rysunków w formacie CAD. Prześlij wszystkie niezbędne informacje dotyczące zlecenia

Oddział Lisewiec:

 

Adres:
ul. Potokowa 37
83-050 Lisewiec k/Gdańska

 

Kontakt:
biuro@bludnicki.pl
+48 58 380 23 23

 

Godziny otwarcia:
Biuro: 7-15
Produkcja: 6-22

Formularz kontaktowy  Załącz pliki

  [recaptcha]

  Oddział Gdańsk:

   

  Adres:
  ul. Elbląska 125B
  80-718 Gdańsk

   

  Kontakt:
  biuro@bludnicki.pl
  +48 58 380 23 23

   

  Godziny otwarcia:
  Biuro: 7-15
  Produkcja: 6-22